O Firmie

Sloty online - zasady gry

Każdy nowicjusz zamierzający grać w automaty do gry za darmo powinien najpierw poznać zasady gry. Zasady maszyn hazardowych są bardzo proste i nieskomplikowane. Zapoznanie się z nimi zajmuje zaledwie kilka minut, po których można zacząć kręcić bębnami. Popularne sloty online prawie niczym nie różnią się od klasycznej wersji automatów, które można znaleźć w kasynach stacjonarnych lub salonach gier. Grając w darmowy jednoręki bandyta masz do wyboru kilka opcji: liczbę linii wypłat i wielkość zakładu.

Twoje wygrane są bezpośrednio związane z liczbą linii wypłat i stawką. Im wyższa stawka i im większa liczba linii, tym wyższa wygrana. Ze względu na to, że nasza strona oferuje graczom grę tylko na wirtualne żetony, gracz nie ma szans na wygranie prawdziwych pieniędzy, ale na pewno przeżyje niezapomniane emocje i zdobędzie bezcenne doświadczenie. Grając w sloty za darmo nie należy również zapominać o zapoznaniu się z tabelą wypłat. Tabela wypłat to lista zwycięskich układów, wartość każdego symbolu oraz wysokość wypłaty.

Firma Ipron Consulting została założona na początku 2008 roku jako firma doradcza na skutek wzrastającego zapotrzebowania Zakładów Pracy Chronionej (ZPChr) na profesjonalnie stworzone Indywidualne Programy Rehabilitacyjne od samego początku będąc liderem tego typu usług i pozostając do tej pory najbardziej rozpoznawalną marką na rynku zakładów pracy chronionej.

W raz z dynamicznym rozwojem firma rozpoczęła rozszerzanie zakresu usług, które były bezpośrednią odpowiedzią na potrzeby jej klientów. Dzięki ciągłej analizie potrzeb powstał dział szkoleń i rozwoju osobistego. Początkowo był on skierowany do pracowników niepełnosprawnych jak i ich przełożonych. Miał na celu wspomagać działania zapisane w IPR i funkcjonowaniu firmy oraz jej środowiska sprzyjającego rozwojowi osobistemu i zawodowemu. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę naszych szkoleń kierując ich do wszystkich podmiotów gospodarczych.

Od 2010 roku na skutek poszerzania oferty skierowanej do naszych klientów Ipron Consulting podpisał umowę partnerską z firmą HeartMath – liderem badań i szkoleń dotyczącym stresu na świecie (www.heartmath.com). Od tego czasu aktywnie wspieramy i prowadzimy działania HeartMath w Polsce szkoląc tysiące ludzi.

IPRON Consulting, to przede wszystkim dynamicznie rozwijająca się organizacja odpowiadająca kompleksowo na potrzeby firm od strony doradczej jak i szkoleniowej. Od 2013 roku ciągle poszerzamy naszą ofertę tworząc autorski projekt PWP skierowany do pracowników mający ciągły kontakt z wypadkami kolejowymi i sytuacjami zagrażającymi życiu

IPRON Consulting dzisiaj to 20 gabinetów  umiejscowionych w największych miastach naszego kraju, stworzonych na potrzeby projektu „Powypadkowego Wsparcia Psychologicznego” dla pracowników, firm działających w narażeniu na sytuacje wymagające wsparcia psychologicznego. Co roku na nasze szkolenia przychodzi ponad 6000 ludzi ucząc się jak efektywnie radzić sobie ze stresem i traumą po wypadkach. Pod stałą opieką naszego projektu obecnie znajduje się ponad 30000 ludzi pracujących w narażeniu na psychologiczne następstwa wypadków.